nasi partnerzy

Nasze podejście do twojej inwestycji

  • Twój pomysł na dom przy udziale naszych architektów przyjmuje kształt planów architektonicznych. Na ich podstawie nasi konstruktorzy projektują poszczególne elementy domu: ściany, panele stropowe i dachowe.
  • Gotowy projekt z komputerów konstruktorów trafia do działu produkcji domów. Tam, dzięki najnowszym programom wspierającym proces projektowania i sterowania, planujemy produkcję i jej realizację techniczną.

Konstrukcja nośna z drewna

Składa się z systemu słupów opartych na poziomej belce – podwalinie zakotwionej w fundamencie. Słupy o przekroju najczęściej 4.5 x 14.5 cm rozstawia się w odstępach 40 lub 60 cm. Przestrzeń między nimi wypełnia się materiałem izolacyjnym chroniącym przed zimnem, wilgocią i hałasem. Najczęściej stosowane są płyty z wełny mineralnej, styropianu albo wełny drzewnej.

Dlaczego domy szkieletowe

Jest to najszybsza dostępna technologia budowy domów i mieszkań.

Powszechna moda na EKO

Powszechnie panująca moda na bycie "eko" zaistniała również w budownictwie. Społeczeństwo zaczyna dostrzegać walory drewna, przekłada się to na okres wzmożonej popularności tego naturalnego budulca. Wysoka estetyka oraz niskie koszty materiału spowodowały znaczący wzrost udziałów budownictwa drewnianego na całym rynku budownictwa jednorodzinnego.

Jak powstaje dom szkieletowy

Konstrukcję wykonujemy w systemie szkieletu drewnianego z najwyższej jakości drewna konstrukcyjnego (drewno suszone komorowo, 4-stronnie strugane z certyfikowanego surowca).   Copyright © 2016 bonusdombud.pl  webperfection

Oferta specjalna
dla gmin!